Kariyer

Güvenli bir geleceği birlikte inşa etmek için, kendi geleceğinizden başlayın. Yenilikçi teknolojileri hayata geçiren ekibimize katılın.

İş Başvuru Formu

  • Bütün soruları dikkatle ve eksiksiz olarak cevaplayınız. Burada vereceğiniz bilgiler gizli tutulacak olup izniniz dışında hiçbir kişi ve kuruma verilmeyecek, sadece kişisel değerlendirmenizde kullanılacaktır.
  • Formu doldurmuş olmanız şirketimizi hiçbir taahhüt altına sokmamaktadır.
  • (*) ile gösterilmiş olan alanlar özel kişisel veri içermekte olup, bu verilerinizin Şirketimiz tarafından işlenmesini arzu etmiyor olmanız halinde lütfen boş bırakınız

KİŞİSEL BİLGİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

EĞİTİM BİLGİLERİ

EĞİTİM TÜRÜ OKUL ADI BÖLÜM GİRİŞ YILI MEZUNİYET YILI
Lise
Ön Lisans
Lisans

YABANCI DİL BİLGİLERİ

YABANCI DİL ANLAMA
(AZ-ORTA-İYİ-ÇOK İYİ)
YAZMA
(AZ-ORTA-İYİ-ÇOK İYİ)
KONUŞMA
(Az-ORTA-İYİ-ÇOK İYİ)
ÖĞRENİLDİĞİ YER / YIL

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ

(Bildiğiniz bilgisayar yazılımları, dilleri veya kullandığınız paket programlar)

KURS VE SEMİNER BİLGİLERİ

KURUMUN ADI EĞİTİMİN ADI VEYA KONUSU YIL SÜRE

GEÇMİŞ İŞ TECRÜBELERİ

(Son iş yerinizden başlayarak belirtiniz.)

İŞYERİNİN UNVANI GÖREV BAŞLANGIÇ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ AYRILMA NEDENİ AYLIK NET ÜCRET YAN HAKLAR

(Prim, Araç, Cep Telefonu vb.)

TAMAMLAYICI BİLGİLER

(
)
(
)

** Findeks Risk Raporu: Tüm bankalardaki toplam kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borç ve limit bilgilerini öğrenebileceğiniz, ödemelerinizi tek bir yerden takip edebileceğiniz rapordur.

REFERANS BİLGİLERİ

ADI SOYADI AKRABALIK DERECENİZ ÇALIŞTIĞI ŞİRKET GÖREVİ/POZİSYONU

KVKK BİLGİLENDİRME

Bu İş Başvuru Formu`nda verdiğim bilgilerin ve yazdıklarımın muhtemel bir hizmet akdine esas teşkil ettiğini, bunların doğru, eksiksiz ve gerçeğe uygun olduğunu, aksi halde 4857 sayılı İş Kanunu 25.madde uyarınca hizmet akdinin ihbarsız ve tazminatsız feshedileceğini; işe alınmam halinde görev yaptığım şirketin Personel Yönetmeliğine göre çalışmayı kabul ettiğimi ve 2 aylık deneme süresine tabi olacağımı kabul ve beyan ederim.

Şirketiniz tarafından kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin bilgilendirmeleri içeren “Kişisel Verilerinin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Ve Rıza Metni”nin incelenmek üzere tarafımla paylaşılmış ve tarafımca incelenmiş olduğunu, bu metni imzalayarak “Kişisel Verilerinin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni” kapsamında yer alan bilgilere ilişkin olarak tarafıma gerekli aydınlatmanın yapıldığını, metni okuduğumu ve anladığımı, tüm bu şartlar dâhilinde işbu İş Başvuru Formu’nda yer alan kişisel verilerimin amaçla uygun olarak işlenmesine, yurtiçinde gerekli kişi ve kurumlar ile paylaşılmasına onay verdiğimi kabul ve beyan ederim.